Kredyt gotówkowy

Charakterystyka kredytu gotówkowego

 • Wysokie kwoty – nawet do 550 000 zł
 • Możliwość rozłożenia zobowiązania do 180 miesięcy
 • Przyjmujemy wnioski od klientów zatrudnionych na umowę o pracę na czas określony i nieokreślony oraz umowę zlecenie
 • Minimalny wiek kredytobiorcy – 18 lat
 • Kredyt dostępny również dla osób bez historii i zdolności kredytowej
 • Akceptujemy wnioski klientów z wpisami do baz dłużników (KRD i BIG)

W jakich sytuacjach pomagamy?

 • Potrzebujesz gotówki na dowolny cel?
 • Masz niespodziewane wydatki?
 • Chcesz kupić samochód lub wyremontować mieszkanie?
 • Jesteś zatrudniony na umowę zlecenie?
 • Planujesz zakup wyposażenia do domu lub sprzętu elektronicznego?
 • Jesteś osobą młodą i bez historii kredytowej?
 • Bank odmówił Ci udzielenia kredytu?

 

Skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego online, który jest dostępny w IQ Banque.

 

Szybki i najlepszy kredyt gotówkowy – ile trwa decyzja kredytowa?

Masz rosnące potrzeby, których nie jesteś w stanie sfinansować z własnej kieszeni? Potrzebujesz pieniędzy na remont mieszkania lub inne ważne inwestycje? IQ Banque oferuje szybkie kredyty gotówkowe, które pozwolą Ci zrealizować Twoje marzenia! Zapewniamy finansowanie do 550 000 złotych, co może pokryć nawet największe potrzeby klientów.

Zależy Ci na czasie? Nasz kredyt gotówkowy jest dostępny online, dzięki czemu wszystkie formalności zostały maksymalnie uproszczone. Nie musisz nawet wychodzić z domu, zapytanie możesz złożyć przez internet – wystarczy, że uzupełnisz formularz na naszej stronie. Odezwiemy się do Ciebie, by dowiedzieć się szczegółów i na tej podstawie zbadamy możliwości otrzymania kredytu. Następnie zaproponujemy Ci warunki i zaprosimy do któregoś z biur.

 

Zdolność kredytowa a kredyt gotówkowy

W jaki sposób dokonywana jest ocena możliwości finansowych osób wnioskujących o kredyty gotówkowe? Pod uwagę brana jest przede wszystkim zdolność kredytowa, na którą składają się dochody klienta, rodzaj umowy, na podstawie której jest zatrudniony, okres zatrudnienia, liczba osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym, wysokość miesięcznych zobowiązań, rat, rachunków, limitów na kartach kredytowych oraz wiele innych czynników.

Obawiasz się, że Twoja zdolność nie pozwoli na otrzymanie kredytu gotówkowego? Nasza oferta skierowana jest również do osób, które mają negatywną historię kredytową, a ich dane widnieją na listach dłużników (KRD i BIG). W przeszłości miałeś problem ze spłatą zobowiązania lub przekraczałeś terminy? Nie musi być to problemem. Akceptujemy różne źródła dochodu i rodzaje zatrudnienia – zarówno umowę o pracę na czas określony, nieokreślony, jak i umowę zlecenie. A może obawiasz się, że Twój młody wiek i brak rozbudowanej historii kredytowej uniemożliwi Ci staranie się o kredyt gotówkowy? Nasza oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat, a niski scoring w BIK nie musi być przeszkodą.

 

Kalkulator kredytów gotówkowych – czy warto mu wierzyć?

A może chcesz skorzystać z praktycznych narzędzi do wyliczania zdolności kredytowej, wysokości miesięcznej raty oraz innych aspektów zobowiązania? Kalkulatory kredytowe to bardzo popularne rozwiązania, z których korzysta wielu klientów. Czy warto jednak ufać im w stu procentach starając się o kredyt gotówkowy? Kalkulator na podstawie informacji o wysokości dochodów, okresie kredytowania czy miesięcznych zobowiązaniach może podać nam przybliżoną wysokość zdolności kredytowej, jednak jego wyliczenia warto traktować wyłącznie w celach informacyjnych. Dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy oceniają zdolność kredytową lepiej niż jest to w stanie zrobić nawet najlepiej zaprojektowany kalkulator.