Kredyt bez zdolności

Charakterystyka kredytu bez zdolności

 • Maksymalny okres kredytowania – do 120 miesięcy
 • Wysokie kwoty finansowania – aż do 200 000 zł
 • Minimalny wiek kredytobiorcy – 18 lat
 • Uznajemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony i nieokreślony oraz umowy zlecenie
 • Kredyt dostępny również dla osób bez zdolności i historii kredytowej
 • Jesteśmy otwarci na klientów z negatywną historią w KRD i BIG

W jakich sytuacjach pomagamy?

 • Nie masz wystarczającej zdolności kredytowej?
 • Bank odmówił Ci udzielenia kredytu?
 • Masz niskie dochody lub nie jesteś w stanie ich udokumentować?
 • Nie masz umowy o pracę?
 • Jesteś zatrudniony na umowę zlecenie?
 • Twoje dochody są nieregularne, jesteś freelancerem lub artystą?
 • Wysokość Twoich miesięcznych zobowiązań sprawia, że nie masz już zdolności kredytowej?

 

Skorzystaj z usług IQ Banque i przekonaj się, że niska zdolność nie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu.

 

Czym jest zdolność kredytowa?

Zdolność kredytowa określana jest przez ekspertów finansowych jako możliwość pożyczkobiorcy do terminowego spłacenia zaciągniętego zobowiązania. To jeden z najważniejszych czynników, który w dużej mierze przesądza o tym, czy bank wyrazi zgodę na przyznanie kredytu. Instytucje, zajmujące się pożyczaniem środków, weryfikują w ten sposób wiarygodność potencjalnych klientów.

Zdolność kredytowa jest oczywiście uzależniona od wielu innych czynników – wpływa na nią między innymi wysokość wynagrodzenia pożyczkobiorcy, okres zatrudnienia, rodzaj umowy (o pracę, zlecenie), ilość osób pozostających na utrzymaniu, wiek pożyczkobiorcy, wysokość miesięcznych rat zobowiązań, uwzględniających zarówno wydatki na utrzymanie, limity na kartach kredytowych czy posiadane pożyczki. Uważasz, że Twoja zdolność kredytowa jest zbyt niska i nie masz szans na zaciągnięcie zobowiązania na atrakcyjnych warunkach? Kredyt na wyciąg z konta to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowych środków na dowolny cel. Masz niespodziewane wydatki, planujesz remont mieszkania, a może zakup nowego samochodu? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że kredyt bez zdolności kredytowej może być osiągalny.

Szybki kredyt bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Bank odmówił Ci przyznania pożyczki, ponieważ uznał, że Twoja zdolność kredytowa nie pozwoli na spłacenie zobowiązania? Nic straconego, na rynku istnieje wiele ofert, które pozwalają uzyskać szybki kredyt bez zdolności kredytowej – nawet dla osób młodych, singli, o niskich dochodach oraz bez rozbudowanej historii kredytowej. Parametry kredytu będą oczywiście uzależnione od wielu czynników – np. osoby osiągające niższe dochody mogą liczyć na zobowiązanie z wydłużonym okresem kredytowania. Oferujemy usługi dla szerokich grup odbiorców i wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów. Chcesz zaciągnąć kredyt dla singla, ale obawiasz się, że za mało zarabiasz? Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Kredyt bez umowy o pracę

Banki często odmawiają przyznawania kredytów osobom zatrudnionym na umowy cywilnoprawne – według niektórych instytucji finansowych tylko umowa o pracę na czas nieokreślony gwarantuje, że klient będzie w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Przełamujemy panujące na rynku tendencje, umożliwiając dostęp do środków na dowolny cel również osobom, które są zatrudnione w oparciu o inny rodzaj umowy. Masz wysokie dochody oraz długi okres zatrudnienia? Pomożemy Ci uzyskać finansowanie.