Kredyt bez BIK

Charakterystyka kredytu bez BIK w IQ Banque

 • Atrakcyjne kwoty finansowania, nawet do 200 000 złotych
 • Okres kredytowania wydłużony do nawet 120 miesięcy
 • Wnioski mogą składać klienci od 18 r. ż.
 • Minimum formalności – kredyt przez internet
 • Akceptujemy wnioski osób z niskim scoringiem w BIK
 • Przyznajemy finansowanie dla klientów bez historii i zdolności kredytowej

W jakich sytuacjach pomagamy?

 • Bank odrzucił Twój wniosek o kredyt?
 • Masz negatywną historię kredytową?
 • Figurujesz na listach dłużników KRD i BIG?
 • W przeszłości było prowadzone wobec Ciebie postępowanie egzekucyjne?
 • Komornik ściągał Twoje wynagrodzenie?
 • Masz niski scoring w BIK?
 • Poszukujesz kredytu bez BIK dostępnego online?

 

Sprawdź, co może Ci zaoferować IQ Banque.

 

Kredyty bez BIK przez internet

Biuro Informacji Kredytowej gromadzi wiele danych o osobach korzystających z ofert pożyczek lub kredytów. Informacje te mogą być zarówno pozytywne – świadczące o braku opóźnień w spłacie zobowiązań, jak i negatywne – dokumentujące zaległości lub nieterminowe regulowanie rat.

Jesteś zainteresowany kredytem dostępnym przez internet, jednak z jakichś względów obawiasz się weryfikacji w BIK? Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że kredyt bez BIK online jest możliwy.

Możemy zapewnić Ci bardzo atrakcyjne kwoty finansowania – nawet do 200 000 złotych z możliwością rozłożenia na maksymalnie 120 rat. Nasze pożyczki bez BIK charakteryzują się minimum formalności – wystarczy złożyć zapytanie przez internet, a oddzwonimy do Ciebie, by poznać szczegóły i przygotujemy indywidualną ofertę.

Żeby rozpocząć procedurę wnioskowania o kredyty przez internet bez BIK nie trzeba nawet wychodzić z domu, co jest ogromnym ułatwieniem dla wielu klientów przyzwyczajonych do korzystania z usług bankowości elektronicznej. A może zastanawiasz się, ile musisz mieć punktów w BIK, żeby dostać kredyt? Sądzisz, że Twój scoring jest niewystarczający? Nasza oferta jest znakomitą alternatywą dla wszystkich osób, których wnioski kredytowe zostały odrzucone przez banki.

 

Kredyty dla zadłużonych w BIK

Twoja historia kredytowa nie jest pozytywna? A może oprócz tego masz aktualnie na koncie jakieś zobowiązania i boisz się, że z tego względu bank nie przyzna Ci już żadnych środków? Wychodzimy naprzeciw klientom, którzy borykają się z takimi problemami i staramy się im zaradzić. Pomagamy uzyskać kredyt dla zadłużonych w BIK – analizujemy sytuację każdego klienta indywidualnie. Polski rynek usług pożyczkowych rozwija się obecnie bardzo dynamicznie – nieustannie pojawiają się nowe podmioty, które oferują atrakcyjne kredyty na dowolny cel. Czujesz, że wpadłeś w pułapkę chwilówek i chcesz uzyskać środki na pokrycie zadłużenia, ale nie możesz pochwalić się pozytywną historią? Twoje problemy mogą zostać rozwiązane dzięki kredytom dla zadłużonych w BIK.

 

Czy można otrzymać kredyt bez historii kredytowej?

Pozytywna historia kredytowa stanowi dla banków potwierdzenie, że potencjalny klient jest osobą wiarygodną, która terminowo spłaca zaciągnięte zobowiązania. Przeszkodą w uzyskaniu dodatkowych środków na dowolny cel może być negatywna historia w BIK lub jej całkowity brak.

Jesteś osobą młodą i jeszcze nigdy nie zaciągałeś pożyczki lub kredytu? Wiele banków lub instytucji parabankowych może w takiej sytuacji odrzucić Twój wniosek ze względu na brak informacji o tym czy w przeszłości bez problemów regulowałeś swoje zobowiązania. IQ Banque wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów i pomaga uzyskać atrakcyjny kredyt bez historii kredytowej.