Kredyty bankowe

Starasz się o kredyt, ale wiesz, że Twoja sytuacja finansowa lub historia kredytowa mogą stanowić przeszkodę? Skontaktuj się z nami, zanim złożysz kolejny wniosek. Dlaczego jest to ważne? Każda odmowa banku obniża Twoją zdolność kredytową, więc trzeba rozsądnie wybrać placówkę, do której skierujesz swe kroki. Warto wiedzieć, że każdy bank ma trochę inne wymagania co do kredytobiorców. Doradzimy Ci, którą instytucję wybrać. Nawet, jeśli posiadasz niską zdolność kredytową lub złą historię.

Kredyt gotówkowy

Więcej

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel, a nie wiesz, którą ofertę kredytową wybrać? Chętnie Ci doradzimy. Naszym klientom proponujemy kredyty do 550 000 zł z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 180 miesięcy.

Więcej

Kredyt dla zadłużonych

Więcej

Kredyt dla zadłużonych

Jeśli potrzebujesz środków na spłatę wcześniejszych zobowiązań, to możemy zaproponować Ci kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką lub kredyt dla zadłużonych. Zapoznaj się naszą ofertą.

Więcej

Kredyt bez zdolności

Więcej

Kredyt bez zdolności

Masz niską zdolność kredytową? Doradzimy Ci, jak ją zwiększyć i uzyskać kredyt bankowy. Pomagamy także osobom, które nie są zatrudnione na podstawie umowy o pracę lub nie są w stanie udokumentować dochodów.

Więcej

Kredyt bez BIK

Więcej

Kredyt bez BIK

Figurujesz na listach dłużników KRD i BIG, a chcesz starać się o kredyt? Toczyło się wobec Ciebie postępowanie egzekucyjne? To jeszcze nie przekreśla Twoich szans. Zobacz, jak wygląda nasza oferta kredytu bez BIK.

Więcej